Strona głównaPlakatRegulamin zawodówMapa trasy

Wyniki biegówZdjęcia i reportaże z zawodówRejestracja do zawodówLista startowa

 
 
V PÓŁMARATON KOMANDOSA w Warszawie
8 lutego 2014, godz.11:00       Dystans: 21 097 km

Oficjalne wyniki CHRONOSPORTS

miejsce numer zawodnik rocznik kraj klub wynik strata
1 100 PPOR. PIOTR BARTOSZEWSKI 1988 POL 16. BATALION POWIETRZNO DESANTOWY 01:48:29
2 105 SIERŻ. PCHOR. DANIEL BARTOSZEK 1990 POL WAT WARSZAWA 01:49:40 00:01:11
3 68 ST. SZER. RAFAŁ OLKOWSKI 1979 POL 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 01:50:09 00:01:40
4 72 ST. SZER. DAWID TROJAN 1985 POL 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 01:50:23 00:01:54
5 129 ST. SZER. DANIEL DĘBIŃSKI 1980 POL IWSP SZ BYDGOSZCZ 01:50:25 00:01:56
6 146 SZER. ADAM MARZEC 1986 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 01:54:16 00:05:47
7 78 ST. SZER. ADAM KLOSKOWSKI 1986 POL IWSP SZ BYDGOSZCZ 01:54:26 00:05:57
8 136 ST. SZER. ARTUR BŁASZCZYK 1979 POL 1WBPANC/JW NIL 01:54:45 00:06:16
9 196 MŁ. CHOR. KLAUDIUSZ WALENDZIAK 1975 POL IWSP SZ BYDGOSZCZ 01:55:36 00:07:07
10 94 PPOR. MICHAŁ WOJCIECHOWSKI 1987 POL JW1872 SŁUPSK 01:55:52 00:07:23
11 191 ST. SZER. PCHOR. DAWID GROMACKI 1991 POL WAT WARSZAWA 01:56:44 00:08:15
12 117 ST. KPR. SEBASTIAN LIPIEC 1984 POL 23. BLT MIŃSK MAZOWIECKI 02:00:01 00:11:32
13 58 TOMASZ NIEDZIÓŁKA 1975 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:00:27 00:11:58
14 186 ST. MAT PCHOR. JAKUB BRYL 1991 POL AMW GDYNIA 02:00:29 00:12:00
15 75 SIERŻ. PCHOR. TOMASZ STEFANIAK 1991 POL WAT WARSZAWA 02:00:36 00:12:07
16 111 SIERŻ. PCHOR. MARCIN WALENCIEJ 1990 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:00:40 00:12:11
17 203 MARCIN OLEK 1975 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:00:50 00:12:21
18 82 JAROSŁAW KOCIEL 1969 POL BYTOM 02:00:54 00:12:25
19 106 PLUT. PCHOR. RAFAŁ KOT 1992 POL WAT WARSZAWA 02:01:18 00:12:49
20 221 KPT. PIL. REZ. ANDRZEJ WITCZAK 1961 POL KU AZS WAT/JANYSPORT 02:02:13 00:13:44
21 47 DANIEL STROINSKI 1982 POL RYDULTOWY 02:02:24 00:13:55
22 83 SIERŻ. PCHOR. MICHAŁ BARAN 1990 POL WAT WARSZAWA 02:03:07 00:14:38
23 251 KPR. JACEK BAJDA 1977 POL JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 02:03:31 00:15:02
24 197 KPT. MARCIN BARSZCZ 1982 POL DEPARTAMENT KADR MON 02:04:28 00:15:59
25 121 ST. SZER. PCHOR. MICHAŁ BORYS 1991 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:04:38 00:16:09
26 242 POR. ADAM BIAŁKA 1982 POL IWSP SZ BYDGOSZCZ 02:04:44 00:16:15
27 226 KPR. ADAM BOBROWSKI 1981 POL JW1747 SUWAŁKI 02:04:52 00:16:23
28 256 PLUT. ŁUKASZ KOSTROWSKI 1988 POL JW2031 PLEWKI 02:05:29 00:17:00
29 53 ST. KPR. MICHAŁ SUROWIEC 1980 POL JW3946 BYTOM 02:05:51 00:17:22
30 51 SZER. PCHOR. SZYMON MRÓWCZYŃSKI 1994 POL WAT WARSZAWA 02:06:05 00:17:36
31 245 ADAM PIWOWARSKI 1974 POL WSP SZCZYTNO 02:06:47 00:18:18
32 150 ST. SZER. TOMASZ LIB 1987 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:07:23 00:18:54
33 250 POR. ŁUKASZ ROSIŃSKI 1983 POL JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 02:07:29 00:19:00
34 184 ST. MAT PCHOR. ADRIAN PANASIUK 1991 POL AMW GDYNIA 02:07:38 00:19:09
35 48 KPT. PAWEŁ SWORCZUK 1981 POL OŚRODEK ROZPOZNANIA OBRAZOWEGO 02:08:04 00:19:35
36 152 PPOR. KRZYSZTOF BOGACZ 1984 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:08:07 00:19:38
37 178 ST. SZER. ARKADIUSZ WĄSIK 1982 POL ODDZIAŁ SPECJALNY ŻW MIŃSK MAZOWIECKI 02:08:15 00:19:46
38 27 SZER. PCHOR. KAROL BOGUSZEWSKI 1993 POL WAT WARSZAWA 02:08:25 00:19:56
39 252 ST. SZER. MACIEJ PIŁKOWSKI 1984 POL JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 02:08:45 00:20:16
40 153 ST. SZER. PIOTR TROCHIMCZYK 1988 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:09:32 00:21:03
41 173 CHOR. SZTAB. MAREK MAZUR 1967 POL RESORTOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI INFORMATYCZNYMI 02:09:52 00:21:23
42 228 SZER. JAKUB NAWROCIK 1991 POL 17. WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 02:09:55 00:21:26
43 138 ST. SZER. PAWEŁ OLKOWSKI 1988 POL 1WBPANC/JW NIL 02:10:09 00:21:40
44 73 SIERŻ. SZTAB. WOJCIECH NIEDZIÓŁKA 1983 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:10:26 00:21:57
45 159 SIERŻ. PCHOR. MARIUSZ WYŻGA 1990 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:10:51 00:22:22
46 183 POR. MAR. ŁUKASZ TELEGŁÓW 1984 POL AMW GDYNIA 02:10:53 00:22:24
47 62 SZER. TOMASZ SERWATKA 1987 POL AŚ WARSZAWA SŁUŻEWIEC 02:11:40 00:23:11
48 166 ST. SZER. PCHOR. ADRIAN LEWICKI 1993 POL WAT WARSZAWA 02:12:39 00:24:10
49 49 ST. SZER. MIKOŁAJ MITURA 1988 POL 18. BIAŁOSTOCKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 02:12:43 00:24:14
50 175 PPOR. SEBASTIAN SARNOCIŃSKI 1989 POL 1. BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ 02:12:48 00:24:19
miejsce numer zawodnik rocznik kraj klub wynik strata
51 139 ST. SIERŻ. MIROSŁAW SKOWRONEK 1977 POL 1WBPANC/JW NIL 02:13:46 00:25:17
52 240 ST. KPR. PCHOR. KAMIL WIERZBICKI 1992 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:14:39 00:26:10
53 66 PPOR. KAROL CZUBA 1988 POL JW4228 02:14:53 00:26:24
54 101 KPR. PCHOR. PAWEŁ POKUSIŃSKI 1993 POL WAT WARSZAWA 02:15:17 00:26:48
55 205 ST. INSP. RYSZARD WOŹNIAK 1971 POL STRAŻ AKADEMICKA POLITECHNIKA WARSZAWSKA 02:15:20 00:26:51
56 165 ST. SZER. PCHOR. TOMASZ SOŁCZYKIEWICZ 1992 POL WAT WARSZAWA 02:15:50 00:27:21
57 200 WOJCIECH SZOTA 1973 POL ART PROFI TEAM 02:16:35 00:28:06
58 127 ST. SZER. MICHAŁ WOŁOCH 1986 POL 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 02:16:58 00:28:29
59 202 PLUT. CEZARY NIEWIŃSKI 1980 POL JW3946 BYTOM 02:17:38 00:29:09
60 2 PPOR. JUSTYNA KĘPA 1984 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:18:01 00:29:32
61 76 CHOR. MARIUSZ KOZA 1978 POL 25. BATALION DOWODZENIA 02:18:12 00:29:43
62 224 POR. PAWEŁ WYSZCZELSKI 1976 POL JW2901 SZCZECIN 02:19:00 00:30:31
63 59 TOMASZ WAKUŁA 1969 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:19:16 00:30:47
64 163 ST. SZER. PCHOR. PIOTR KUMOSIŃSKI 1992 POL WAT WARSZAWA 02:19:22 00:30:53
65 141 SZER. PCHOR. KRZYSZTOF MORAWIAK 1993 POL WAT WARSZAWA 02:19:25 00:30:56
66 172 SEKC. ANDRZEJ BARTOSZEWSKI 1991 POL SA PSP POZNAŃ 02:20:00 00:31:31
67 125 KPT. KAMIL SOŁODOWCZUK 1979 POL 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 02:20:01 00:31:32
68 168 RADOSŁAW PODBIELSKI 1982 POL KB CASTELLANUS 02:20:09 00:31:40
69 188 KPR. PCHOR. KAMIL SZUMKOW 1991 POL WAT WARSZAWA 02:21:00 00:32:31
70 227 ST. SZER. MICHAŁ MAŁKIEWICZ 1990 POL 17. WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 02:21:04 00:32:35
71 255 KPR. TOMASZ RUSZEWSKI 1982 POL JW1747 SUWAŁKI 02:21:16 00:32:47
72 54 ROMAN TORZEWSKI 1971 POL 02:21:21 00:32:52
73 185 BSMT PCHOR. JAKUB PRZYGODZKI 1991 POL AMW GDYNIA 02:21:35 00:33:06
74 156 ST. INSP. ARKADIUSZ MISZCZUK 1967 POL STRAŻ MIEJSKA M.ST. WARSZAWY 02:21:37 00:33:08
75 164 PPOR. JACEK WARCABA 1989 POL NSE BYDGOSZCZ 02:21:52 00:33:23
76 219 KPR. PCHOR. KAMIL KUCHARSKI 1991 POL WAT WARSZAWA 02:21:54 00:33:25
77 35 ST. SZER. ANDRZEJ SZACH 1975 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:21:59 00:33:30
78 247 CEZARY ROŻEK 1979 POL WSP SZCZYTNO 02:22:03 00:33:34
79 124 JAKUB WOŹNIAK 1989 POL 02:22:23 00:33:54
80 259 KPR. ROMAN KOSELSKI 1980 POL JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 02:22:26 00:33:57
81 243 KPR. TOMASZ PALUCH 1986 POL WOJSKO POLSKIE 02:22:43 00:34:14
82 10 PPOR. KATARZYNA PUCZYŁOWSKA 1987 POL JW1230 02:22:47 00:34:18
82 128 SZER. KRZYSZTOF KWAŚNIEWSKI 1988 POL 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 02:22:47 00:34:18
84 169 MAREK PODBIELSKI 1974 POL KB CASTELLANUS 02:23:30 00:35:01
85 44 KPT. MARCIN DRWAL 1979 POL BIEGUSIEM.PL 02:24:13 00:35:44
85 223 SZER. JAN BARAN 1991 POL 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 02:24:13 00:35:44
87 199 KPR. REZ. KAROL PRZYBYŁA 1984 POL 02:24:14 00:35:45
88 145 PPOR. MARCIN ZIÓŁKOWSKI 1984 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:24:19 00:35:50
89 132 MARCIN SROCZYŃSKI 1978 POL PIASECZNO 02:25:20 00:36:51
90 130 ST. SZER. KAMIL KUKURBA 1987 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:25:30 00:37:01
91 209 KPR. TOMASZ PUDA 1986 POL BIURO OCHRONY RZĄDU 02:25:49 00:37:20
92 181 MATEUSZ GALICA 1991 POL CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA I EDUKACJI SŁUŻ MUNDUROWYCH 02:26:00 00:37:31
93 91 PLUT. PCHOR. SZYMON LUTY 1991 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:26:16 00:37:47
94 218 DOMINIK WALKOWIAK 1984 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:26:34 00:38:05
95 134 SZER. ŁUKASZ GROCH 1985 POL 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 02:26:37 00:38:08
96 36 ST. SZER. JAN KRUPA 1983 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:26:40 00:38:11
97 40 ST. SZER. SYLWESTER KOZAK 1979 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:28:07 00:39:38
98 225 KPR. PAWEŁ GICZEWSKI 1985 POL JW1747 SUWAŁKI 02:28:12 00:39:43
99 262 SIERŻ. ŁUKASZ SZCZEPANIK 1989 POL ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI SZCZECIN 02:28:17 00:39:48
100 38 CHOR. SG MARIUSZ KLIN 1979 POL NOSG 02:29:29 00:41:00
miejsce numer zawodnik rocznik kraj klub wynik strata
101 8 JOANNA ŻUKOWSKA-KASPRZYK 1989 POL EMBL 02:30:16 00:41:47
102 104 ST. SZER. REZ. ARTUR SIKORA 1971 POL BYDGOSZCZ 02:30:20 00:41:51
103 107 PLUT. PCHOR. MICHAŁ WYBRANIEC 1992 POL WAT WARSZAWA 02:30:37 00:42:08
104 207 PPŁK. MIROSŁAW SOLIWODA 1973 POL BIURO OCHRONY RZĄDU 02:30:39 00:42:10
105 235 SIERŻ. PCHOR. PIOTR MĘŻYK 1991 POL WAT WARSZAWA 02:30:40 00:42:11
106 15 PPOR. BOGUSŁAWA OZIMEK 1989 POL 1. BATALION KAWALERII POWIETRZNEJ 02:30:59 00:42:30
107 25 ST. SZER. PAWEŁ ZASIMOWICZ 1986 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:31:10 00:42:41
108 187 ST. MAT PCHOR. PAWEŁ TUSK 1990 POL AMW GDYNIA 02:31:38 00:43:09
109 161 ST. SZER. GRZEGORZ GOLIANEK 1988 POL BATALION DOWODZENIA WIELONARODOWEJ BRYGADY LUBLIN 02:32:00 00:43:31
110 237 KRZYSZTOF ROMAN 1977 POL WEJHEROWO 02:32:02 00:43:33
111 19 CHOR. IWONA JASIC 1976 POL BIESZCZADZKI ODDZIAŁ SG 02:32:07 00:43:38
112 28 KPR. PCHOR. MARCIN ZAGUBIEŃ 1992 POL WAT WARSZAWA 02:32:24 00:43:55
113 198 PAWEŁ BONIECKI 1971 POL TRISFERA 02:32:26 00:43:57
114 109 ST. SZER. KAMIL GLIWKA 1989 POL 1. BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO 02:32:31 00:44:02
115 6 JUSTYNA GAŁADYK 1982 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:32:48 00:44:19
116 204 PPOR. RADOSŁAW KORGÓL 1989 POL 11. BATALION DOWODZENIA W ŻAGANIU 02:33:06 00:44:37
117 42 PPOR. PAWEŁ ŻAŁOBA 1986 POL JW4395 02:33:21 00:44:52
118 230 KPR. PCHOR. REZ. HUBERT ROGACEWICZ 1984 POL ORKAN TACTICAL 02:33:28 00:44:59
119 52 SZER. MIECZYSŁAW PRUŚ 1988 POL JW4408 02:33:35 00:45:06
120 116 PIOTR SZYMCZAK 1977 POL CROSSFIT R99 02:33:37 00:45:08
121 206 ST. INSP. ANDRZEJ NOWICKI 1963 POL STRAŻ AKADEMICKA POLITECHNIKA WARSZAWSKA 02:34:04 00:45:35
122 37 SZER. GRZEGORZ BAŁEK 1984 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 02:35:09 00:46:40
123 246 KRZYSZTOF SUCHODOLSKI 1979 POL WSP SZCZYTNO 02:35:43 00:47:14
124 103 SZER. PCHOR. ARTUR CELIŃSKI-WALENDOWICZ 1992 POL WAT WARSZAWA 02:35:55 00:47:26
125 217 SZER. SŁAWOMIR WEISSBROD 1987 POL 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 02:36:00 00:47:31
125 216 ST. SZER. MICHAŁ GOŁUŃSKI 1987 POL 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 02:36:00 00:47:31
127 234 SEKC. MARCIN ŁUKOMSKI 1981 POL KM PSP RADOM 02:36:11 00:47:42
128 17 MONIKA KUCNER 1971 POL MARATON LESZNO 02:36:15 00:47:46
129 99 PPOR. REZ. ANDRZEJ SZWED 1974 POL WATAHA WILCZA GÓRA 02:36:24 00:47:55
130 93 SZER. REZ. FILIP GDOWSKI 1979 POL SANDA TEAM TARNÓW 02:36:28 00:47:59
131 32 MŁ. CHOR. MACIEJ KOŚCIELAK 1978 POL ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 02:36:40 00:48:11
132 34 MAR. BARTŁOMIEJ KONYSZ 1989 POL JW4653 02:37:17 00:48:48
133 3 POR. KATARZYNA KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK 1981 POL 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 02:37:37 00:49:08
134 43 RYSZARD MAZUREK 1974 POL BÓBR TŁUSZCZ 02:38:33 00:50:04
135 70 SZER. PAWEŁ KOCISZEWSKI 1988 POL 1. WARSZAWSKA BRYGADA PANCERNA 02:38:40 00:50:11
136 31 CHOR. TOMASZ KLIMKIEWICZ 1981 POL ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 02:38:47 00:50:18
137 162 SZER. KRZYSZTOF GOLIANEK 1989 POL 17. WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 02:38:54 00:50:25
138 114 ST. SIERŻ. JAROSŁAW SZOTA 1977 POL ART PROFI TEAM 02:39:03 00:50:34
139 89 PPOR. SZYMON KASPRZYK 1988 POL JW1248 BARTOSZYCE 02:39:04 00:50:35
140 50 ST. SZER. RAFAŁ BARTOSIK 1992 POL JW4213 02:39:08 00:50:39
141 97 SZER. REZ. ANDRZEJ WRÓBEL 1957 POL LUBLIN 02:39:26 00:50:57
142 80 KPR. MACIEJ MAGNUSZEWSKI 1983 POL JW2568 02:39:33 00:51:04
143 65 CHOR. MAREK MRÓWKA 1965 POL 10. WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY 02:39:40 00:51:11
144 137 SZER. PAWEŁ DĄBSKI 1988 POL 1WBPANC/JW NIL 02:39:41 00:51:12
145 177 ST. CHOR. SZTAB. WIESŁAW GWIAZDA 1963 POL RESORTOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI INFORMATYCZNYMI 02:40:36 00:52:07
146 151 ST. PLUT. JACEK WAŚKO 1975 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:40:52 00:52:23
147 167 SZER. PCHOR. DANIEL CZYŻAK 1992 POL WAT WARSZAWA 02:41:11 00:52:42
148 81 ST. SZER. TOMASZ RAKOWSKI 1977 POL 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 02:41:37 00:53:08
149 133 KRZYSZTOF PRZYBYŁA 1986 POL KU AZS WAT WARSZAWA 02:41:43 00:53:14
150 115 PPŁK RYSZARD MATLAK 1971 POL RESORTOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI INFORMATYCZNYMI 02:41:55 00:53:26
miejsce numer zawodnik rocznik kraj klub wynik strata
151 60 SZER. MAREK SZACIŁOWSKI 1985 POL JW3519 02:42:22 00:53:53
152 77 PAWEŁ GLIŃSKI 1992 POL 7 BDH TYGRYSY 02:43:07 00:54:38
153 155 MŁ. INSP. PAWEŁ MACHOŃ 1975 POL STRAŻ MIEJSKA M.ST. WARSZAWY 02:43:16 00:54:47
154 71 ST. SZER. SEBASTIAN SKRZYPCZAK 1978 POL 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 02:43:26 00:54:57
155 20 KATARZYNA TOMCZUK-KUZKA 1976 POL EUROSERVICE 02:43:58 00:55:29
155 263 SIERŻ. PATRYK GMACHOWSKI 1989 POL ODDZIAŁ PREWENCJI POLICJI SZCZECIN 02:43:58 00:55:29
157 154 STR. KONRAD PIOTRKOWICZ 1979 POL STRAŻ MIEJSKA M.ST. WARSZAWY 02:44:02 00:55:33
158 123 KPR. PCHOR. JAKUB SZCZEŚNIAK 1993 POL WAT WARSZAWA 02:44:22 00:55:53
159 90 ST. KPT. ADAM SPRINGER 1968 POL KOMENDA POWIATOWA PSP W INOWROCŁAWIU 02:44:28 00:55:59
160 9 PATRYCJA DETTLAFF 1983 POL WATAHA WILCZA GÓRA 02:44:36 00:56:07
161 56 DARIUSZ GOTOWIEC 1973 POL BÓBR TŁUSZCZ 02:44:45 00:56:16
162 7 MAGDALENA PAŁKA 1980 POL YULO RUN TEAM SIEDLCE 02:44:56 00:56:27
163 85 ST. KPR. SZYMON STANKIEWICZ 1985 POL JW3797 02:46:05 00:57:36
164 33 ST. SZER. RADOSŁAW GLINIECKI 1985 POL ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 02:46:32 00:58:03
165 194 STR. TOMASZ KUBIAK 1976 POL STRAŻ MIEJSKA WROCŁAW 02:47:24 00:58:55
166 171 POR. ERNEST POLIT 1974 POL ZK ŁOWICZ 02:48:38 01:00:09
167 190 KPR. PCHOR. ANDRZEJ DOBRZYŃSKI 1992 POL WAT WARSZAWA 02:49:06 01:00:37
168 131 WIESŁAW ŁACH 1970 POL 02:50:08 01:01:39
169 239 DRUH MICHAŁ NAPIÓRA 1990 POL OSP OKUP MAŁY 02:50:10 01:01:41
170 45 BARTOSZ DMOWSKI 1972 POL KAMIONEK WARSZAWA 02:50:32 01:02:03
171 214 ST. KPR. PCHOR. MATEUSZ ZACHARIASZ 1992 POL WSOWLĄD WROCŁAW 02:51:19 01:02:50
172 86 MŁ. ASP. ŁUKASZ WOŁODKO 1981 POL KOMENDA STOŁECZNA POLICJI 02:53:20 01:04:51
173 261 KPT. KRZYSZTOF KWIATKOWSKI 1981 POL MON 02:53:40 01:05:11
174 112 ARTUR MIZIELIŃSKI 1974 POL ART PROFI TEAM 02:54:41 01:06:12
175 260 ST. SZER. WITOLD KAPUŚNIAK 1980 POL JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 02:55:36 01:07:07
176 254 SIERŻ. IRENEUSZ BLICHARSKI 1975 POL 25 BKPOW 02:55:39 01:07:10
177 211 KPR. MACIEJ ŁUKASZEWICZ 1988 POL BIURO OCHRONY RZĄDU 02:56:16 01:07:47
178 96 MARCIN CEGŁA 1980 POL WOJSKOWY INSTYTUT TECHNICZNY UZBROJENIA 02:57:23 01:08:54
179 149 SZER. MATEUSZ FARAŚ 1986 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:57:30 01:09:01
180 147 SZER. PAWEŁ MŁYNEK 1987 POL 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 02:57:32 01:09:03
181 195 MŁ. STR. MATEUSZ POMYKAŁA 1988 POL STRAŻ MIEJSKA WROCŁAW 02:57:36 01:09:07
182 108 POR. SG ROBERT ŁACHACZ 1979 POL WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ 02:57:44 01:09:15
183 249 BARTOSZ SŁOWY 1992 POL WSP SZCZYTNO 02:57:45 01:09:16
184 46 MJR TOMASZ BRYLEWSKI 1972 POL SZTAB GENERALNY WP-ZOIU-P1 02:58:32 01:10:03
185 253 ST. CHOR. PIOTR SZCZODRY 1973 POL 25 BKPOW 02:58:44 01:10:15
186 64 SIERŻ. SZTAB. MARCIN ZNAMIEC 1977 POL KOMISARIAT POLICJI METRA WARSZAWSKIEGO 02:58:45 01:10:16
187 1 MŁ. CHOR. KATARZYNA ŻUREK 1975 POL BIURO OCHRONY RZĄDU 02:58:54 01:10:25
188 29 ST. CHOR. SZT. PAWEŁ RAKOWSKI 1978 POL ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 02:59:21 01:10:52
189 30 ST. CHOR. SZT. REZ. PIOTR RAKOWSKI 1954 POL ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 02:59:22 01:10:53
190 229 PPOR. PIOTR SKRZYPCZAK 1983 POL 1. WARSZAWSKA BRYGADA PANCERNA 02:59:48 01:11:19
191 143 MŁ. INSP. PRZEMYSŁAW RAWSKI 1986 POL STRAŻ MIEJSKA KALISZ 03:00:08 01:11:39
192 170 SZER. KADET MACIEJ PASZYN 1987 POL NSR / JEDNOSTKA STRZELECKA 1313 AON 03:00:57 01:12:28
193 110 SZER. REZ. TOMASZ SMOŁUCH 1976 POL SAINT-GOBAIN SQUAD 03:01:57 01:13:28
194 16 DOROTA SZPARAGA 1973 POL NOLIMIT URSUS 03:02:24 01:13:55
195 258 WOJCIECH PAŁKA 1980 POL POLSKI HOLDING OBRONNY 03:02:37 01:14:08
196 144 SZER. PCHOR. JAKUB WĘGLIŃSKI 1994 POL WAT WARSZAWA 03:04:32 01:16:03
197 179 SZER. PCHOR. ŁUKASZ KOŃCZYK 1990 POL WAT WARSZAWA 03:05:15 01:16:46
198 61 POR. JAKUB JARKA 1971 POL ZK ŁOWICZ 03:05:16 01:16:47
198 233 SEKC. PAWEŁ CZARNECKI 1985 POL KM PSP RADOM 03:05:16 01:16:47
200 5 ST. POST. EDYTA MARCINIAK 1981 POL KOMENDA MIEJSKA POLICJI KALISZ 03:05:43 01:17:14
miejsce numer zawodnik rocznik kraj klub wynik strata
201 120 PIOTR BAŁDAK 1985 POL 7 BDH TYGRYSY 03:06:08 01:17:39
201 24 GRZEGORZ TUSZNIO 1990 POL 03:06:08 01:17:39
203 95 ŁUKASZ ROMAŃCZUK 1993 POL 7 BDH TYGRYSY 03:06:12 01:17:43
204 18 KORNELIA STĘPNICKA 1992 POL BIEGUSIEM.PL 03:06:52 01:18:23
205 257 PŁK PRZEMYSŁAW KUPIDURA 1969 POL WAT - INSTYTUT TECHNIKI UZBROJENIA 03:07:43 01:19:14
206 180 ST. POST. RAFAŁ GORLEWSKI 1988 POL KOMENDA STOŁECZNA POLICJI 03:07:56 01:19:27
207 39 SZER. ŁUKASZ ZEBZDA 1988 POL 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 03:08:17 01:19:48
208 11 EWA GDOWSKA 1977 POL SZCZAWNO-ZDRÓJ 03:08:49 01:20:20
209 126 KPR. PCHOR. ROBERT PYSSA 1991 POL WAT WARSZAWA 03:10:57 01:22:28
210 13 STR. KAROLINA MIŁOSZ 1983 POL STRAŻ MIEJSKA M.ST. WARSZAWY 03:12:28 01:23:59
211 26 ROBERT KOZŁOWSKI 1973 POL 03:14:29 01:26:00
212 21 ST. SZER. ANNA OLENDER 1990 POL 10. WARSZAWSKI PUŁK SAMOCHODOWY 03:14:51 01:26:22
213 79 SIERŻ. ARKADIUSZ ŻELEŚKIEWICZ 1985 POL KOMENDA MIEJSKA POLICJI 03:15:42 01:27:13
213 238 MJR GRZEGORZ BUDZAŁEK 1963 POL ZK ŁOWICZ 03:15:42 01:27:13
215 4 SZER. PCHOR. KATARZYNA SADKOWSKA 1993 POL WAT WARSZAWA 03:16:58 01:28:29
216 14 SZER. PCHOR. MAŁGORZATA URBAN 1994 POL WAT WARSZAWA 03:25:16 01:36:47
217 87 ST. SZER. ROBERT SKOKOWSKI 1985 POL JW4408 03:28:04 01:39:35
218 41 ST. SZER. REZ. ARTUR CHOROMAŃSKI 1987 POL PIECKI 03:30:44 01:42:15
219 118 SIERŻ. SZTAB. REZ. MAREK SKOCZEK 1960 POL KPP GRÓJEC 03:31:02 01:42:33
220 201 GRZEGORZ SROKA 1977 POL 03:44:43 01:56:14

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

mejsce klub / drużyna numer zawodnik wynik wynik
razem
1 IWSP SZ BYDGOSZCZ 129 ST. SZER. DANIEL DĘBIŃSKI 01:50:25 05:40:27
78 ST. SZER. ADAM KLOSKOWSKI 01:54:26
196 MŁ. CHOR. KLAUDIUSZ WALENDZIAK 01:55:36
2 WAT WARSZAWA 105 SIERŻ. PCHOR. DANIEL BARTOSZEK 01:49:40 05:47:00
191 ST. SZER. PCHOR. DAWID GROMACKI 01:56:44
75 SIERŻ. PCHOR. TOMASZ STEFANIAK 02:00:36
3 21. BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH 146 SZER. ADAM MARZEC 01:54:16 06:09:46
150 ST. SZER. TOMASZ LIB 02:07:23
152 PPOR. KRZYSZTOF BOGACZ 02:08:07
4 YULO RUN TEAM SIEDLCE 58 TOMASZ NIEDZIÓŁKA 02:00:27 06:11:43
203 MARCIN OLEK 02:00:50
73 SIERŻ. SZTAB. WOJCIECH NIEDZIÓŁKA 02:10:26
5 WSOWLĄD WROCŁAW 111 SIERŻ. PCHOR. MARCIN WALENCIEJ 02:00:40 06:16:09
121 ST. SZER. PCHOR. MICHAŁ BORYS 02:04:38
159 SIERŻ. PCHOR. MARIUSZ WYŻGA 02:10:51
6 1WBPANC/JW NIL 136 ST. SZER. ARTUR BŁASZCZYK 01:54:45 06:18:40
138 ST. SZER. PAWEŁ OLKOWSKI 02:10:09
139 ST. SIERŻ. MIROSŁAW SKOWRONEK 02:13:46
7 AMW GDYNIA 186 ST. MAT PCHOR. JAKUB BRYL 02:00:29 06:19:00
184 ST. MAT PCHOR. ADRIAN PANASIUK 02:07:38
183 POR. MAR. ŁUKASZ TELEGŁÓW 02:10:53
8 JEDNOSTKA WOJSKOWA KOMANDOSÓW LUBLINIEC 251 KPR. JACEK BAJDA 02:03:31 06:19:45
250 POR. ŁUKASZ ROSIŃSKI 02:07:29
252 ST. SZER. MACIEJ PIŁKOWSKI 02:08:45
9 9. WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY 68 ST. SZER. RAFAŁ OLKOWSKI 01:50:09 06:47:47
125 KPT. KAMIL SOŁODOWCZUK 02:20:01
3 POR. KATARZYNA KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK 02:37:37
10 JW1747 SUWAŁKI 226 KPR. ADAM BOBROWSKI 02:04:52 06:54:20
255 KPR. TOMASZ RUSZEWSKI 02:21:16
225 KPR. PAWEŁ GICZEWSKI 02:28:12
11 16. TCZEWSKI BATALION SAPERÓW 127 ST. SZER. MICHAŁ WOŁOCH 02:16:58 07:03:58
128 SZER. KRZYSZTOF KWAŚNIEWSKI 02:22:47
223 SZER. JAN BARAN 02:24:13
12 WSP SZCZYTNO 245 ADAM PIWOWARSKI 02:06:47 07:04:33
247 CEZARY ROŻEK 02:22:03
246 KRZYSZTOF SUCHODOLSKI 02:35:43
13 17. WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 228 SZER. JAKUB NAWROCIK 02:09:55 07:09:53
227 ST. SZER. MICHAŁ MAŁKIEWICZ 02:21:04
162 SZER. KRZYSZTOF GOLIANEK 02:38:54
14 22. KARPACKI BATALION PIECHOTY GÓRSKIEJ 35 ST. SZER. ANDRZEJ SZACH 02:21:59 07:14:03
130 ST. SZER. KAMIL KUKURBA 02:25:30
218 DOMINIK WALKOWIAK 02:26:34
15 RESORTOWE CENTRUM ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI INFORMATYCZNYMI 173 CHOR. SZTAB. MAREK MAZUR 02:09:52 07:32:23
177 ST. CHOR. SZTAB. WIESŁAW GWIAZDA 02:40:36
115 PPŁK RYSZARD MATLAK 02:41:55
16 STRAŻ MIEJSKA M.ST. WARSZAWY 156 ST. INSP. ARKADIUSZ MISZCZUK 02:21:37 07:48:55
155 MŁ. INSP. PAWEŁ MACHOŃ 02:43:16
154 STR. KONRAD PIOTRKOWICZ 02:44:02
17 ART PROFI TEAM 200 WOJCIECH SZOTA 02:16:35 07:50:19
114 ST. SIERŻ. JAROSŁAW SZOTA 02:39:03
112 ARTUR MIZIELIŃSKI 02:54:41
18 BIURO OCHRONY RZĄDU 209 KPR. TOMASZ PUDA 02:25:49 07:52:44
207 PPŁK. MIROSŁAW SOLIWODA 02:30:39
211 KPR. MACIEJ ŁUKASZEWICZ 02:56:16
19 ODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ W BYDGOSZCZY 32 MŁ. CHOR. MACIEJ KOŚCIELAK 02:36:40 08:01:59
31 CHOR. TOMASZ KLIMKIEWICZ 02:38:47
33 ST. SZER. RADOSŁAW GLINIECKI 02:46:32
20 7 BDH TYGRYSY 77 PAWEŁ GLIŃSKI 02:43:07 08:55:27
120 PIOTR BAŁDAK 03:06:08
95 ŁUKASZ ROMAŃCZUK 03:06:12
21 ZK ŁOWICZ 171 POR. ERNEST POLIT 02:48:38 09:09:36
61 POR. JAKUB JARKA 03:05:16
238 MJR GRZEGORZ BUDZAŁEK 03:15:42
miejsce klub / drużyna numer zawodnik wynik wynik
razem
1 WAT WARSZAWA 105 SIERŻ. PCHOR. DANIEL BARTOSZEK 01:49:40 05:47:00
191 ST. SZER. PCHOR. DAWID GROMACKI 01:56:44
75 SIERŻ. PCHOR. TOMASZ STEFANIAK 02:00:36
2 WSOWLĄD WROCŁAW 111 SIERŻ. PCHOR. MARCIN WALENCIEJ 02:00:40 06:16:09
121 ST. SZER. PCHOR. MICHAŁ BORYS 02:04:38
159 SIERŻ. PCHOR. MARIUSZ WYŻGA 02:10:51
3 AMW GDYNIA 186 ST. MAT PCHOR. JAKUB BRYL 02:00:29 06:29:42
184 ST. MAT PCHOR. ADRIAN PANASIUK 02:07:38
185 BSMT PCHOR. JAKUB PRZYGODZKI 02:21:35

 

 

ORGANIZATORZY:

Wojskowa Akademia Techniczna  AZS  WKB Meta Lubliniec