Strona głównaPlakatRegulamin zawodówMapa trasy

Wyniki biegówZdjęcia i reportaże z zawodówRejestracja do zawodówLista startowa

 
 
I PÓŁMARATON KOMANDOSA w Warszawie
7 maja 2010, godz.10:00
Dystans: 21 097 km
         
Miejsce NAZWISKO i Imię Numer startowy Czas Numer startowy
         
1 WAŁOWSKI Adam 1 PSK/WKB META Lubliniec 01:49:18 72
2 SZOSTAK Mariusz 18 bdsz Bielsko-Biała 01:49:33 61
3 RADZIK Robert 16 BDP Kraków 01:52:33 65
4 KASIBORSKI Adam 18 bdsz Bielsko-Biała 01:56:59 62
5 DUDA Seweryn 16 BPD Kraków 01:57:17 66
6 BAJDA Jacek 1 PSK/WKB META Lubliniec 02:08:33 70
7 JASTRZĘBSKI Krzysztof PSP w Nowym Dworze Mazowieckim 02:11:04 40
8 WEWIÓR Tomasz WAT Warszawa 02:11:27 68
9 SZOTA Wojciech maratończyk.pl 02:12:14 73
10 LATECKI Lech ZS STRZELEC OSW Warszawa 02:14:45 43
11 TRZECIAK Łukasz ZS STRZELEC Bełchatów 02:15:01 38
12 MUSKAŁA Dariusz ZS STRZELEC Bełchatów 02:17:32 37
13 GĘBAROWSKI Piotr maratończyk.pl 02:20:05 24
14 MISZKURKA Krzysztof WAT Warszawa 02:20:41 48
15 FAŁAT Kazimierz 18 bdsz Bielsko-Biała 02:23:43 60
16 JACHYM Arkadiusz 18 bdsz Bielsko-Biała 02:23:58 63
17 PODBIELSKI Radosław  KB CASTELLANUS 02:26:07 11
18 PODBIELSKI Marek KB CASTELLANUS 02:26:07 13
19 BORKOWSKI Aleksander Marynarka Wojenna Świnoujście 02:26:39 57
20 MATECKI Maciej Murowana Goślina 02:27:41 32
21 LUTOBORSKI Cyprian ZS STRZELEC OSW Warszawa 02:29:14 41
22 BODYŁ Roman STRAŻ MIEJSKA w Łodzi 02:30:23 16
23 PIETRUSZEWSKI Jacek 10 WPSam 02:30:37 6
24 BIELSKI Andrzej DGW Warszawa 02:31:57 23
25 ŻAŁOBA Paweł METEO_WAT 02:32:20 34
26 KOBYLIŃSKI Konrad WAT Warszawa 02:38:21 50
27 BARTOSZEK Daniel WAT Warszawa 02:40:29 52
28 GUZIŃSKI Marcin WAT Warszawa 02:40:29 53
29 STASIEWICZ Kornel ZS STRZELEC OSW Białystok 02:41:20 55
30 CZUBA Karol WAT Warszawa 02:44:21 51
31 PRÓCHNIAK Marcin WAT Warszawa 02:45:01 46
32 GARBACZ Andrzej  10 WPSam 02:50:15 7
33 PALUCH Tomasz C56 Warszawa 02:51:34 20
34 WALCZAK Sławek Maratoy Polskie Pl. Team 02:52:52 31
35 DZIKOWSKI Ryszard Murowana Goślina 02:53:00 33
36 CZYŻEWSKI Piotr STRAŻ MIEJSKA w Łodzi 02:54:29 18
37 KOBUSIŃSKI Józef Warszawa Wawer 02:55:08 67
38 DWORAKOWSKI Łukasz ZS STRZELEC OSW Warszawa 02:55:37 42
39 BYSTRZYCKI Piotr 16 BPD Kraków 02:55:52 64
40 ŻUREK Katarzyna BOR/WKB META LUBLINIEC 02:56:50 2
41 TRZCIŃSKA Agata C56 Warszawa 02:57:09 21
42 PAŁASZ Stanisław STRAŻ MIEJSKA w Łodzi 02:59:57 17
43 JĘDRZEJCZYK Łukasz WAT Warszawa 03:00:35 45
44 SZLACHTA Zbigniew SWW WAT 03:02:00 28
45 MAZURKIEWICZ Grzegorz SWW WAT 03:02:00 29
46 MRÓWKA Marek 10 WPSam 03:02:43 10
47 KWIATKOWSKI Andrzej 10 WPSam 03:02:57 9
48 PLUTA Paweł WAT Warszawa 03:04:18 69
49 KOSIŃSKI Wojciech ZS STRZELEC OSW Białystok 03:05:12 56
50 STRZELECKI Grzegorz WARSZAWA 03:05:48 27
51 ŻUBER Jakub KB Galeria Warszawa 03:10:34 4
52 KUMOCH Jakub maratończyk.pl 03:15:11 59
53 DŁUGOŁĘCKI Karol WAT Warszawa 03:15:13 47
54 METRYCKI Andrzej  WAT Warszawa 03:16:45 74
55 BIERNAT Robert 10 WPSam 03:26:14 8
56 CHOJNACKI Konrad ZS STRZELEC OSW Warszawa 03:30:42 44
57 RACZYŃSKA Magdalena KTS Supermaraton Kalisz 03:31:37 25
58 SZYBOWSKI Sławomir Warszawa Wola 03:32:08 39
59 BREWCZYŃSKI Konrad WAT Warszawa 03:32:08 49
60 WOLIŃSKI Rafał C56 Warszawa 03:40:15 19
61 JĘDRZEJCZYK Łukasz WAT Warszawa 03:00:35 45
62 HATALA Sławomir JW. 1328 Bielsko Biała pk 58

 

I PÓŁMARATON KOMANDOSA w Warszawie - klasyfikcja drużynowa
  7 maja 2010, godz.10:00  
  Dystans: 21 097 km  
           
           

Miejsce drużynowo

Miejsce indywidualnie

Nazwisko i Imię  Klub Czas Numer startowy
   
1 2 SZOSTAK Mariusz 18 bdsz Bielsko-Biała 01:49:33 61
4 KASIBORSKI Adam 18 bdsz Bielsko-Biała 01:56:59 62
15 FAŁAT Kazimierz 18 bdsz Bielsko-Biała 02:23:43 60
    06:10:15  
2 3 RADZIK Robert 16 BDP Kraków 01:52:33 65
5 DUDA Seweryn 16 BPD Kraków 01:57:17 66
39 BYSTRZYCKI Piotr 16 BPD Kraków 02:55:52 64
        06:45:42  
3 1 WAŁOWSKI Adam WKB META Lubliniec/1 PSP 01:49:18 72
6 BAJDA Jacek WKB META Lubliniec/1 PSP 02:08:33 70
40 ŻUREK Katarzyna WKB META Lubliniec/BOR 02:56:50 2
    06:54:41  
4 8 WEWIÓR Tomasz WAT Warszawa 02:11:27 68
14 MISZKURKA Krzysztof WAT Warszawa 02:20:41 48
26 KOBYLIŃSKI Konrad WAT Warszawa 02:38:21 50
        07:10:29  
5 13 GĘBAROWSKI Piotr maratończyk.pl 02:20:05 24
52 KUMOCH Jakub maratończyk.pl 03:15:11 59
9 SZOTA Wojciech maratończyk.pl 02:12:14 73
        07:47:30  
6 23 PIETRUSZEWSKI Jacek 10 WPSam 02:30:37 6
24 BIELSKI Andrzej 10 WPSam 02:31:57 23
32 GARBACZ Andrzej  10 WPSam 02:50:15 7
        07:52:49  
7 10 LATECKI Lech ZS STRZELEC OSW Warszawa 02:14:45 43
21 LUTOBORSKI Cyprian ZS STRZELEC OSW Warszawa 02:29:14 41
56 CHOJNACKI Konrad ZS STRZELEC OSW Warszawa 03:30:42 44
        08:14:41  
8 36 CZYŻEWSKI Piotr STRAŻ MIEJSKA w Łodzi 02:54:29 18
22 BODYŁ Roman STRAŻ MIEJSKA w Łodzi 02:30:23 16
42 PAŁASZ Stanisław STRAŻ MIEJSKA w Łodzi 02:59:57 17
        08:24:49  
9 33 PALUCH Tomasz C56 Warszawa 02:51:34 20
41 TRZCIŃSKA Agata C56 Warszawa 02:57:09 21
60 WOLIŃSKI Rafał C56 Warszawa 03:40:15 19
        09:28:58

 

 

ORGANIZATORZY:

Wojskowa Akademia Techniczna  AZS  WKB Meta Lubliniec