Strona głównaPlakatRegulamin zawodówMapa trasy

 

Zdjęcia i reportaże z zawodówWyniki biegówRejestracja do zawodówLista startowa

 



Lista startowa 10. Półmaratonu Komandosa WAT 2019:

Uwaga:

W związku z rezygnacją kilku zawodników nastąpiło "przesunięcie" numerów startowych - przepraszamy.

Nr startowy
M

Nr startowy
K

stopień

Imię i NAZWISKO

Klub

Rok urodzenia

 

 

 

 

 

 

 

1

 

st. chor. szt.

Jarosław

BIERNACKI

ZL-P4

1970

2

 

ppłk

Sławomir

SIEMIŃSKI

ZL-P4

1978

3

 

ppłk

Jacek

MENDEL

ZL-P4

1972

 

301

Cywil

Patrycja

BEREZNOWSKA

Wieliszew Heron Team

1975

4

 

mjr

Szymon

WALCZAK

DG RSZ

1981

5

 

kmdr por.

Radosław

MAŚLAK

DG RSZ/Biegamyrazem.pl

1968

6

 

ppłk

Robert

LACH

DO RSZ

1970

7

 

kmdr

Adam

RZECZKOWSKI

DO RSZ

1973

 

302

ppor.

Agnieszka

KOLOWCA

DO RSZ

1993

8

 

 

Marek

PODBIELSKI

KB Castellanus

1974

9

 

ppor.

Marcin

ZYGMUNT

CPDMZ Kielce

1991

10

 

płk

Mariusz Miodzio

MIODUSZEWSKI

MON

1975

 

303

por.

Magdalena

BIERNACKA

1 Brygada Logistyczna

1989

11

 

sierż.

Artur

KUFLOWSKI

1.ORel

1977

12

 

kpr.

Mateusz

KOT

1.ORel

1986

13

 

ppor.

Cezary

NOWICKI

1.ORel

1987

14

 

st. szer.

Marcin

KARWOWSKI

2 Orel Przasnysz

1990

15

 

sierż.

Mariusz

DĄBKOWSKI

2 Orel Przasnysz

1976

 

304

szer.

Marta

SŁAPCZYŃSKA

2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu

1992

 

305

szer.

Małgorzata

GÓRECKA-SMOTER

2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu

1983

16

 

płk

Arkadiusz

SZKUTNIK

2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu

1967

17

 

st. szer.

Piotr

KACIANOWSKI

2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu

1990

18

 

st. szer.

Tomasz

KŁOS

2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu

1979

19

 

szer.

Maciej

ŚWIERCZ

2 Brygada Zmechanizowana w Złocieńcu

1995

20

 

st. szer.

Daniel

WIECZERZAK

3 Flotylla Okrętów

1987

21

 

Marynarz

Rafał

PIONK

3 Flotylla Okrętów

1984

22

 

Bsmt.

Łukasz

KREFT

3 Flotylla Okrętów

1983

23

 

st.mar.

Piotr

KOŁYSZKO

8 FOW JW 3854 12 Dywizjon Trałowców

1985

24

 

ppor. mar.

Bartosz

SZCZEPANIAK

 8 FOW JW 3907 13 Dywizjon Trałowców

1989

25

 

ppor.

Mateusz

RAZIM

6BPD

1989

26

 

st.kpr.

Damian

ZACHARSKI

6BPD

1983

27

 

st.kpr.

Przemysław

ŻAL

6BPD

1979

28

 

st.kpr.

Seweryn

DUDA

6BPD

1981

29

 

st. szer.

Krzysztof

CHOMICZ

6BPD

1979

30

 

ppor.

Tomasz

LUBKIEWICZ

6BPD

1987

31

 

szeregowy

Bartłomiej

MAZUR

6BPD

1994

32

 

sierż.

Artur

PELO

7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA

1978

33

 

kpr.

Rafał

MATUSZEWSKI

7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA

1974

34

 

szer.

Tomasz

SAMBURSKI

7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA 1bz Lębork

1993

35

 

st. szer.

Przemysław

KOZIARSKI

10 BRYGADA LOGISTYCZNA OPOLE

1984

36

 

ppor.

Mateusz

DEBSKI

10 BLog - 82 batalion ewakuacji sprzętu

1978

37

 

plut .

Tomasz

SUŁKOWSKI

10Wpsam

1982

 

306

szer.

Anna

KULESZKA

11 Mazurski Pułk Altylerii

1989

 

307

kpr.

Małgorzata

MŁOCEK

11 Mazurski Pułk Artylerii

1983

 

308

kpr.

Anna

DOBRZYCKA

11 Mazurski Pułk Altylerii

1975

 

309

szer.

Dominika

MALINOWSKA

11 Mazurski Pułk Artylerii

1991

38

 

szer.

Kamil

USCINSKI

11 Mazurski Pułk Altylerii

1993

39

 

por.

Jakub

ŻAK

11 Mazurski Pułk Altylerii

1989

40

 

mł. chor.

Arkadiusz

ANDRUKAJTIS

11 Mazurski Pułk Artylerii

1976

41

 

chor.

Tomasz

RYMSZEWICZ

11 Mazurski Pułk Artylerii/ Kyokushin Węgorzewo

1980

42

 

plut.

TOMASZ

KRUSZYŃSKI

11 Mazurski Pułk Artylerii

1986

43

 

kpt.

Radosław

GRUŹLEWSKI

11DKPanc

1989

44

 

st.chor.szt.

Mirosław

STACHOWSKI

JW 1588 11 LDKPanc

1964

45

 

kpr.

Włodzimierz

LIERSZ

12 BZ - 2 batalion saperów

1984

46

 

plut.

Tomasz

RUSZEWSKI

14 dappanc Suwałki

1982

47

 

szer.

Mariusz

PRUS

16brl

1989

48

 

 

Paweł

BIAŁAS

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

1991

49

 

por.

Maciej

KASJAN

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

1990

50

 

st.szer.

Piotr

SZNAR

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

1990

51

 

ppor.

Radosław

SAMBULSKI

15 Giżycka Brygada Zmechanizowana

1993

52

 

szer.

Adrian

TRATWAL

17 WBZ

1994

53

 

szer.

Stanisław

ADASIEWICZ

18 pułk rozpoznawczy

1988

54

 

st.szer.

Kamil

WÓJCIK

18 Pułk Rozpoznawczy

1986

55

 

st.szer.

Mariusz

GÓRNIEWICZ

21 BSP - 16 batalion saperów

1992

56

 

st.szer.

Krzysztof

MŁYNARSKI

21 BSP - 16 batalion saperów

1982

57

 

szer.

Sebastian

SOŁTYS

21 BSP - 16 batalion saperów

1994

58

 

mł.chor

Waldemar

KARUŚ

21 BSP - 14 DAS Jarosław

1971

59

 

st szer

Kamil

MOTYKA

21 BSP - 14 DAS Jarosław

1984

60

 

szer.

Michal

OSTAPOWICZ

25 BKPow - 1 bkpow

1992

61

 

szer.

Zygfryd

BARTNIK

25 BKPow - 1 bkpow

1990

62

 

szer.

Damian

SOBALA

25 BKPow - 1 bkpow

1996

63

 

szer.

Daniel

GARBARCZYK

25 BKPow - 1 bkpow

1992

64

 

szer.

Piotr

SAKRA

25 BKPow - 1 bkpow

1990

65

 

por.

Norbert

KAZUSEK

25 BKPow - 7 bkpow

1992

66

 

por.

Kamil

ZDULSKI

25 BKPow - 7 bkpow

1989

67

 

st. chor. szt.

Jacek

GAJEWSKI

JW AGAT

1968

 

310

kpt.

katarzyna

PUCZYŁOWSKA

JW AGAT

1987

68

 

kpt.

Karol

CZUBA

JW 4724 NIL

1988

69

 

kpr.

Bartosz

WRZOS

JW 4724 NIL

1990

70

 

kpr.

Radosław

BAKA

JW 4724 NIL

1980

71

 

szer.

Konrad

PŁONKA

JW 4724 NIL

1993

72

 

st.szer.

Michał

CYGANEK

JW 4724 NIL

1993

73

 

st.sierż.

Jan

BĘBEN

JW 4724 NIL

1976

74

 

st.szer.

Piotr

MITORAJ

JW 4724 NIL

1991

75

 

plut.

Wojciech

WCISŁO

JW 4724 NIL

1980

76

 

kpr.

Arkadiusz

KAMIŃSKI

JW 4724 NIL

1980

77

 

kpr.

Łukasz

POCHYLSKI

42.BLSz Radom

1984

78

 

plut.

Łukasz

SOBIEŃ

42.BLSz Radom

1980

79

 

plut.

Slawomir

SZATAN

42.BLSz Radom

1971

80

 

plut.

Artur

MARCZYKOWSKI

42.BLSz Radom

1984

81

 

ml.chor.

Robert

BUGAJSKI

42.BLSz Radom

1970

82

 

plut.

Marek

PĘZIOŁ

42.BLSz Radom

1985

83

 

ppłk

Tadeusz

BARSZCZEWSKI

WOT Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

1974

84

 

płk

Andrzej

GŁOWACKI

WOT Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej

1971

85

 

ppor.

Kamil

CIOŁKOWSKI

WOT 1 PODLASKA BOT JW5442

1991

86

 

szer.

Przemek

KOŁAKOWSKI

WOT 2 LUBELSKA BOT - 25 blp

1979

87

 

ppor.

Remigiusz

SZYMAŃSKI

WOT 3 PODKARPACKA BOT - 34 blp Jarosław

1982

88

 

kpr.

Karol

JANUSZEWSKI

WOT 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BOT

1983

 

311

ppor.

Paulina

KACPRZYCKA

WOT 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BOT

1990

89

 

ppor.

Dawid

BIELSKI

WOT 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BOT

1981

90

 

szer.

Janusz

LIMBERGER

WOT 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BOT

1977

91

 

szer.

Krzysztof

PAWLAK

WOT 5 MAZOWIECKA BOT

1968

92

 

kpr. pchor.

Michał

NOWAK

WOT 5 MAZOWIECKA BOT

1986

93

 

ppor.

Dariusz

SZAJNA

WOT 6 MAZOWIECKA BOT - 65 blp

1993

94

 

ppor.

Dariusz

WYSOCKI

WOT 7 POMORSKA BOT

1986

95

 

st. sierż.

Mateusz

OCHĘCKI

WOT 9 ŁÓDZKA BOT

1987

96

 

szer.

Michał

WASIELEWSKI

WOT 9 ŁÓDZKA BOT

1979

97

 

kpr.

Damian

WOJTAS

WOT 9 ŁÓDZKA BOT

1997

98

 

st. chor. szt.

Jarosław

PĘKALA

WOT 9 ŁÓDZKA BOT

1970

99

 

szer.

Maciej

OSIŃSKI

WOT 9 ŁÓDZKA BOT

2000

100

 

kpr.

Grzegorz

KOŁUTKIEWICZ

WOT 12 WIELKOPOLSKA BOT

1976

101

 

ppor.

Adam

DŁUŻNIAK

WOT 13 ŚLĄSKA BOT

1986

102

 

szer.

Leszek

PASZKIEWICZ

WOT 13 ŚLĄSKA BOT/NGB Kłobuck

1980

103

 

ppor

Patryk

MIECZKOWSKI

OSŻW Mińsk Mazowiecki

1991

104

 

st.szer.

Arkadiusz

WĄSIK

OSŻW Minsk Mazowiecki

1982

 

312

szer.

Aneta

WYSOKIŃSKA

OSŻW Mińsk Mazowiecki

1989

 

313

st.szer.

Beata

SZLĄZAK

OSŻW Mińsk Mazowiecki

1985

105

 

st.szer.

Tomasz

KRÓLIKOWSKI

Wydział Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu

1987

106

 

st.kpr

Kamil

SZURMIAK

Wydział Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu

1988

107

 

ppor.

Łukasz

RADZIMOWSKI

Wydział Żandarmerii Wojskowej w Poznaniu

1993

 

314

 

Edyta

CHMIELEWSKA

Wydział Żandarmerii Wojskowej w Białymstoku

1988

 

315

szer.

Justyna

SIERADZKA

MOŻW

1981

108

 

st.szer.

Bartosz

WYGLĄDAŁA

MOŻW

1987

109

 

Por.

Karol

POMIOTŁO

MOŻW

1989

110

 

kpr.

Paweł

KOSIEWSKI

JW 5644

1986

111

 

plut.

Błażej

GREGOR

SPWLąd Poznań

1986

112

 

mł.chor.

Rafał

WITKOWSKI

SPWLąd Poznań

1977

113

 

plut.

Damian

LISZEWSKI

Cswiich Wrocław

1982

114

 

st.szer.

Hubert

DEPTUŁA

Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego

1989

115

 

plut.

Dawid

BAŁON

Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego

1985

116

 

szer.

Damian

LUSZKA

Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego

1987

117

 

st.sierż.

Ryszard

STAWICKI

Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego

 

118

 

plut.

Mateusz

DUDZIAK

Służba Ochrony Państwa

1987

119

 

st. szer

Mateusz

OBSZYŃSKI

Służba Ochrony Państwa

1992

120

 

szer.

Adrian

PASIUK

Służba Ochrony Państwa

1996

121

 

ppłk

Grzegorz

MAZURKIEWICZ

Wojskowa Akademia Techniczna

1975

122

 

ppłk

Janusz

TORZEWSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1973

123

 

ppor.

Jakub

SZCZEŚNIAK

Wojskowa Akademia Techniczna

1993

124

 

ppłk

Mariusz

CHMIELEWSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1979

125

 

kpt.

Łukasz

GIRO

Wojskowa Akademia Techniczna

1989

126

 

kpt.

Jarosław

KUREK

Wojskowa Akademia Techniczna

1988

127

 

por.

Konrad

SYGOCKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1978

128

 

por.

Paweł

ŻAŁOBA

Wojkowa Akademia Techniczna

1986

129

 

szer.pchor.

Mariusz

KICZMACHOWSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

130

 

st. kpr. pchor.

Maciej

CZERWIŃSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1995

131

 

szer. pchor.

Marek

CZAJKOWSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1995

132

 

st. szer.pchor.

Sławomir

KRAŚNICKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1994

133

 

szer. pchor.

Maciej

KLIMEK

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

134

 

szer. pchor.

Michał

KOŁODZIEJ

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

135

 

szer. pchor.

Adrian

ŁUCZYŃSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

136

 

st. szer.pchor

Piotr

MAZUR

Wojskowa Akademia Techniczna

1994

137

 

szer. pchor.

Julian

MIECZNIKOWSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1999

138

 

sierż.pchor.

Daniel

MUZYK

Wojskowa Akademia Techniczna

1995

139

 

kpr. pchor.

Mateusz

NOWAK

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

140

 

szer. pchor.

Piotr

SZCZEŚNIAK

Wojskowa Akademia Techniczna

1999

141

 

kpr.pchor

Marcin

TUROWSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

142

 

szer. pchor.

Łukasz

URBAŃSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1996

143

 

st. szer.pchor.

Bartłomiej

WŁODARCZYK

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

144

 

sierż.pchor.

Konrad

WRÓBEL

Wojskowa Akademia Techniczna

1995

145

 

st. kpr. pchor.

Tomasz

WYSOCKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

146

 

szer. pchor.

Maciej

WIETRZYŃSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

147

 

szer. pchor.

Krystian

MOŻDŻEŃ

Wojskowa Akademia Techniczna

1999

148

 

szer. pchor.

Patryk

SZYMANIAK

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

149

 

st.szer.pchor

Marceli

KOWALCZYK

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

150

 

st. szer. pchor.

Marek

KASZUBOWSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

151

 

plut. pchor.

Maciej

JABŁOŃSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

152

 

szer. pchor.

Michał

KOWALSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

153

 

plut. pchor.

Maciej

MAŁECKI

Wojkowa Akademia Techniczna

1995

154

 

kpr. pchor.

Sebastian

LISOCKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1992

155

 

kpr. pchor.

Patryk

GOLIS

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

156

 

sierż. pchor.

Bartłomiej

OŚLIZŁO

Wojskowa Akademia Techniczna

1995

157

 

plut. pchor.

Mateusz

PIEŚKIEWICZ

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

158

 

szer. pchor.

Karol

KUCHARSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1983

159

 

kpr. pchor.

Łukasz

Krystkiewicz

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

160

 

kpr. pchor.

Tomasz

ADAMUS

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

161

 

st.kpr. pchor.

Sławomir

KURZAWIŃSKI

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

162

 

st.szer.pchor

Szymon

PRZYBYSZ

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

 

316

kpr.pchor

Angelika

CHUDA

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

 

317

st. szer. pchor.

Karolina

URBANOWICZ

Wojskowa Akademia Techniczna

1997

 

318

st. szer.pchor.

Joanna

ROZE

Wojskowa Akademia Techniczna

1998

 

319

sierż.pchor.

Joanna

BISKUP

Wojskowa Akademia Techniczna

1995

 

320

 szer.pchor.

Anna

RACZYŃSKA

Wojskowa Akademia Techniczna

1980

 

321

 

Aneta

PAWŁOWSKA

 

1975

163

 

kpr. rez.

Mariusz

ZABIELEWICZ

Wojskowa Akademia Techniczna

1986

164

 

st.mat pchor.

Mikołaj

ANTKOWIAK

Akademia Marynarki Wojennej

1997

165

 

st. mat pchor.

Kacper

MENDYKA

Akademia Marynarki Wojennej

1997

166

 

mar. pchor.

Wojciech

MIKOŁAJCZAK

Akademia Marynarki Wojennej

1998

167

 

mar. pchor.

Kamil

STAŃCZYK

Akademia Marynarki Wojennej

1990

 

322

bsm. pchor.

Kinga

TOMASZEWSKA

Akademia Marynarki Wojennej

1995

 

323

kpr. pchor.

Joanna

PADIASEK

Akademia Wojsk Lądowych

1994

 

324

kpr. pchor

Zuzanna

WAŃCZYK

Akademia Wojsk Lądowych

1997

 

325

kpr. pchor.

Aneta

FRASK

Akademia Wojsk Lądowych

1996

 

326

sierż. pchor.

Natalia

ADAMCZYK

Akademia Wojsk Lądowych

1992

 

327

szer. pchor

Justyna

ŁUCZAK

Akademia Wojsk Lądowych

1996

 

328

pchor.

Maja

SMOLIŃSKA

Akademia Wojsk Lądowych

1998

168

 

szer. pchor.

Mateusz

GŁOWACKI

Akademia Wojsk Lądowych

1998

169

 

sierż.pchor.

Karol

NAJDYHOR

Akademia Wojsk Lądowych

1995

170

 

sierż.pchor.

Kamil

SANEWSKI

Akademia Wojsk Lądowych

1995

171

 

kpr. pchor

Nikodem

ZYŚK

Akademia Wojsk Lądowych

1997

172

 

sierż.pchor.

Mateusz

PALICKI

Akademia Wojsk Lądowych

1996

173

 

szer. pchor.

Karol

DANIEL

Akademia Wojsk Lądowych

1998

174

 

kpr. pchor.

Michał

SOBOLEWSKI

Akademia Wojsk Lądowych

1996

175

 

sierż. pchor.

Kamil

SIWIŃSKI

Akademia Wojsk Lądowych

1994

176

 

st. kpr. pchor.

Artur

POTOCKI

Akademia Wojsk Lądowych

1996

177

 

sierż.pchor.

Dominik

KAWALEC

Akademia Wojsk Lądowych

1996

178

 

kpr. pchor.

Jakub

LEŚNIAŃSKI

Akademia Wojsk Lądowych

1997

179

 

szer. pchor.

Łukasz

KARUŚ

Akademia Wojsk Lądowych

1998

180

 

szer. pchor.

Michał

FRANCZAK

Akademia Wojsk Lądowych

1999

181

 

 

Krzysztof

PRZYBYŁA

KU AZS WAT Warszawa

1986

182

 

kpr. pchor

Patryk

PIETRZOK

WKB META LUBLINIEC /Akademia Wojsk Lądowych

1997

183

 

st .szer.

Grzegorz

GRZYWNA

WKB META LUBLINIEC

1992

 

329

CYWIL

EWA KATARZYNA

KASIERSKA

WKB META LUBLINIEC

1948

184

 

podinspektor

Krzysztof

GRYGO

Akademia Sportu Medyk

1960

185

 

 

Marcin

ZAREMBA

Akademia Sportu Medyk

1985

186

 

 

Krzysztof

GÓRSKI

Akademia Sportu Medyk

1985

187

 

 

Łukasz

TRANDA

Kyokushin Dojo Młode Lwy

1981

188

 

 

Michał

WEREMCZUK

Kyokushin Dojo Młode Lwy

1976

189

 

przewodnik ZHP

Andrzej

GOSEK

Kyokushin Dojo Młode Lwy

1968

 

330

 

Joanna

SĘDZIK

Kyokushin Dojo Młode Lwy

1980

190

 

 

Przemysław

FIRMANTY

Cwałujące żółwie

1978

191

 

 

Andrzej

JANISZEWSKI

Cwałujące Żółwie

1981

192

 

 

Marcin

TULCZYŃSKI

Cwałujące Żółwie

1968

193

 

ppor.

Michał

FLOREK

Wojsko Polskie

1984

194

 

ppor.

Rafał

GORZELANY

1950 Leszno

1990

195

 

kpt.

Błażej

BUBROWIECKI

BEO WP

1989

196

 

chor.

Marcin

MARSZAŁEK

JW

1980

197

 

st.chor.szt.

Marek

MAZUR

Centrum Projektów Informatycznych

1967

198

 

sierż.

Piotr

BAŁDAK

POSG

1985

199

 

mjr SG

Andrzej

JABŁOŃSKI

PSG Dorohusk

1968

200

 

 

Wojciech

SZOTA

MARATOŃCZYK.PL

1974

201

 

sierż. szt.

Bartosz

PANASKO

PSG Poznań - Ławica

1986

202

 

sierż. szt.

Piotr

ZAJĄC

Oddział Prewencji Policji w Warszawie